כתבות בתקשורת והמלצות על הספרים אחי מיוחד וקסם אישי

המלצה מנשיא המדינה רובי ריבלין

נשיא המדינה ראובן ריבלין בהמלצה על הספר אחי מיוחד

ליהיא לפיד ממליצה על אחי מיוחד

קסם אישי - ספר חדש לילדים מאת עמיעד טאוב- ערוץ 7

הסופר עמיעד טאוב והמאיירת תהילה גולדברג מנגישים את עולמם של ילדים המתמודדים עם אתגרים. ''רק הטמעה של הראייה החברתית בקרב ילדים תשנה את העתיד שלנו''. לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת.

"קסם אישי": ספר ילדים חדש הנוגע באתגרים חברתיים- אתר חדר מצב

בספר ילדים חברתי חדש מנגישים הסופר עמיעד טאוב והמאיירת תהילה גולדברג את עולמם של ילדים המתמודדים עם אתגרים ביום יום: "רק הטמעה של הראייה החברתית בקרב ילדים תשנה את העתיד שלנו'' לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת.

הקראת הספר אחי מיוחד

השיעור החשוב של ראש עיריית גבעת שמואל- חדשות אונו

ראש העירייה, יוסי ברודני, הגיע לבית ספר מורשת נריה למפגש סיפור משותף עם הספר "אחי מיוחד", שעוסק בילדים עם צרכים מיוחדים לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת.

ערב אחים מיוחדים

ערב אחים מיוחדים- מקומונט לוד

הערב הראשון של מופע ''אחים מיוחדים'' היה מרגש ומשפיע. היוזמה של ארגון ערב אחים מיוחדים זכתה לפתיחה מוצלחת ומרגשת הודות לבית שהקים יו''ר נחמ''ד, אייל כהן בהתנדבות למשפחות המיוחדות בעיר לוד. לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת.

אחי מיוחד

אחי מיוחד: ספר חדש לאחים של ילדים עם צרכים מיוחדים- אתר סרוגים

מאח של רומי שנפגעה בתאונה ועד אח של דרור שחלה בסרטן (לא ההוא מחוף הים). בספר ילדים חדשני מנגיש עמיעד טאוב את עולמם של האחיות והאחים של ילדים עם צרכים מיוחדים לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת.

המלצות חמות על אחי מיוחד

נטע ואור מרגשות ומתרגשות...

"אני חושבת שאכריז עליו כספר השנה! הוא בטוח צריך לקבל תו איכות של משרד החינוך. "אחי מיוחד" הוא ספר על אחים של ילדים עם צרכים מיוחדים, ומרגע שנטע קיבלה אותו היא קוראת אותו כל לילה לפני השינה ומתרגשת ממנו כל פעם" - אור קריבוס. לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת

טלי בריל-הבלוג אמא דיגיטלית בביקורת ספר על אחי מיוחד

” מה פתאום להחליף? זה אח שלי אני אוהב אותו כמו שהוא למה להחליף” לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת

מהדורה שנייה לספר 'אחי מיוחד'-מודיעינט

ספר הילדים החדשני שנכתב ע''י עמיעד טאוב המנגיש את עולמם של האחים לילדים עם צרכים מיוחדים יוצא לאור במהדורה שנייה לקראת חג הפסח לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת

סקירת ספרות: הסופרת זהבה חן-טוריאל

את סקירת הספר העשירי אני מקדישה לספר הילדים "אחי מיוחד" אשר גיבוריו הם ילדות וילדים אמיצים ומיוחדים. לקריאת הכתבה המלאה לחצו על התמונה\הכותרת

אחי מיוחד בידיעות מודיעין

כתבה בידיעות אחרונות על הספר אחי מיוחד

אחי מיוחד בחדשות מצב העיר

סרטונים וראיונות על הספרים קסם אישי ואחי מיוחד

ראיון לשרה ב''ק וליטל שמש בתכנית 'ערב חדש' על הספר אחי מיוחד

עמיעד טאוב בראיון בתוכנית "משפחה גרעינית"

יו"ר עמותת אופק עמיעד טאוב, מחבר הספר "אחי מיוחד" בראיון בתוכנית "משפחה גרעינית" עם אברי גלעד וג'קי לוי. על אחים של אחים מיוחדים, על חשיבות הספר לכל ילדי ישראל. 

גלריית תמונות של הספר ''אחי מיוחד''