76 שיעורי וידאו 1793 שיעורי שמע 1270 מאמרים 1769 שו"תים 4632 שו"ת סמס שיעורי הרצי"ה
  סל קניות אין לך פריטים בסל
לאתר החדש

שונות
ספרים דיגיטליים
זוגיות
חינוך
ספרי ילדים
פרשת השבוע
אמונה
תפילה
שונות
חגים
הלכה
חסידות
תנ"ך ומפרשיו
En Francais
שיעורים מוקלטים mp3
ספרי קריאה
מוסר
לועזית
תשמישי קדושה
קישורים
אבינרפדיה
בלוג
שו"ת וידאו


מסמך סודי מהוותיקן

הרב שלמה אבינר | כא תמוז תשע"במסמך סודי מהוותיקן
המסמך הבא הינו תרגום מתומצת של פרוטוקול, כנראה ממועצת הוותיקן, הכוללת קרדינלים ובישופים בכירים בראשות האפיפיור
המאמר הוא כמובן סטרטגמה ספרותית


המסמך הבא הינו תרגום מתומצת של פרוטוקול, כנראה ממועצת הוותיקן, הכוללת קרדינלים ובישופים בכירים בראשות האפיפיור. הוא הודלף החוצה בדרך שאי אפשר לפרט, מנימוקים מובנים: 
"ביקור הוד קדושת האפיפיור במקומות הקדושים שוב העלה את בעיית מדינת היהודים, שאינה יורדת מסדר יומננו ואשר עצת קיומה מסבה לנו אי נוחות. אך תמיד חיי הנוצרי רצופים בניסיונות ויש לעמוד בהם. 
יסוד היסודות הוא שהאל האהוב החליף את עם ישראל הישן בעם ישראל האמיתי, הנוצרים, verus Israel, איתו נכרתה ברית חדשה. באשר לאותם יהודים, גורלם הוא להיעלם מעל פני הארץ בגלל כפירתם בישו אדוננו. 
זו לא רק הבטחה אלא גם משימה שמוטלת עלינו, משימה לא פשוטה, כיוון שהשטן עומד מאחוריהם. כאשר אנו לוחמים נגדם, אנו לוחמים נגד השטן. Vade retro satanas. לך לאחור, שטן!
הפעלנו לאורך הדורות את כל כוחותינו בפרעות, שמדות, שחיטות, טלאי צהוב, ושאר השפלות. אבל לאותם יצורי השטן יש חיים ארוכים כחיי השטן עצמו.
יחד עם זה, אנו יכולים להתפאר מההישגים העצומים של השואה, שהצליחה להחריב שליש עם ישראל. מה שנוסך בנו תקווה הוא שלא רק הגרמנים ידם הייתה בזה, אלא כל עמי אירופה שיתפו פעולה באורח אקטיבי או פאסיבי: פולנים, אוקראינים, רוסים, צרפתים, הונגרים, רומנים ועוד. הגרמנים רק ניצחו על מלאכת המחשבת בכישרון אדיר וביעילות עצומה, אך התברר שכולם היו נאצים ושונאי יהודים בסתר ליבם, שמחו להיפטר מהם, לשדוד את כספם, רכושם וביתם. זה אות אופטימי שהצלחנו להטמיע בלבבות את שנאת אותו גזע ארור. 
כמובן, התקינות הפוליטית מחייבת אותנו לא להביע ברבים אהדה לנאצים, אלא בתור "דת האהבה", להביע השתתפות בצער, בשפה רפה. אך לא יותר מזה, 
כדי לא לבלבל את המאמינים שלנו.
בכל זאת קיווינו שאחרי השואה, היהודים, בזויים ונחלשים, לא יצליחו להקים מדינה. אך גדולים הם הניסיונות שמעמיד בפנינו האל האהוב, כאשר נבואות נביאי התנ"ך מתקיימות באותו גזע ארור ולא בנו, הבנים האהובים של האל - מה שלכאורה מנפץ את כל אמונתנו. אך הברית החדשה לא זזה מקומה! אנו לא סוגרים את הוותיקן! (מחיאות כפיים). מדינה זו, מעשה שטן, סופה ליפול ולהתמוסס לאבק דק ואז יתגלה האור הגדול של ישו אדוננו.
לא ביהודים המפוזרים בגלות מאבקנו עתה אלא באותה מדינה שהם מכנים מדינת ישראל. כאשר זאת המדינה, שבעצם על פי האמת של דתנו, אינה קיימת - תיפול, ממילא תיפול כל היהדות שבגלות.
אך גם כאן יש לפעול בחשאי, על פי כללי התקינות הפוליטית שאנו מומחים בה. עלינו להפעיל אחרים שיעשו מלאכתנו, וראשונים הם הערבים. עלינו לתמוך במדינות ערב ובכל ארגוני המחבלים למיניהם, הן כספית בעזרת אילי ההון האירופאים, ידידינו, והן בעזרת פוליטיקאים אירופאים הנאמנים לדרך אדוננו שבשמיים. אמנם גם המוסלמים אינם מאד קתוליים אך אחרי שנשתמש בהם כדי לחסל את מדינת השטן, אנו נתפנה לטפל בהם.
אך האמת היא שהערבים האלה אינם כל כך יעילים. כמובן, איננו מזלזלים בהם, ועובדה שהאיחוד האירופאי ממשיך להעביר להם כספים, מתוך מטרה להחליש את מדינת ישראל. אך עלינו לפעול בצורה הרבה יותר רדיקלית ולהיעזר באויב הכי יעיל של היהודים: היהודים בעצמם! כלומר, לסכסך ביניהם. כמובן שכל זה בחשאי.
יש לאתר את הארגונים הישראליים, ששוחקים את כוח העמידה של המדינה שלהם והצבא שלהם, שמערערים את צדקת הדרך שלהם - ולתגמל אותם בעזרת האיחוד האירופאי וכל בעלי ההון והשררה אשר מזדהים עם דרכנו.
יש להעצים את המתחים הפנימיים בין ימין ושמאל, דתיים וחילוניים, אשכנזים וספרדים, כדי לפורר את החברה מבפנים, לעורר מלחמת אחים, כדי להחליש אותם עד שיחזרו לגלותם, וכך תכלה אותה מדינת השטן, וכך יופיע האור של אדוננו".


דף בית    |    וידאו    |    אודיו    |    מאמרים    |    שו"תים    |    שו"ת סמס    |    משלוחים    |    שאלות נפוצות    |    צור קשר    |    הקדשות    

mp100 systems - בניית אתרים